RODO

Informacja o Danych Osobowych posiadanych przez 
Zakład Chemiczny CHEKON

Szanowni Państwo,

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Państwa danych osobowych jest Zakład Chemiczny CHEKON, Słowik, ul. Gdańska 6, NIP 7320001795.

Przetwarzamy następujące kategorie Państwa danych osobowych:

- dane identyfikacyjne niezbędne do prawidłowego prowadzenia obrotu handlowego
- dane kontaktowe osób, z którymi prowadzimy uzgodnienia dotyczące współpracy handlowej
- dane korespondencyjne w postaci adresów geograficznych i elektronicznych do przekazywania informacji dotyczących naszej współpracy oraz przedmiotów obrotu handlowego
- dokumenty handlowe i zamówienia dotyczące naszej współpracy
- umowy dotyczące naszej współpracy
- korespondencję elektroniczną oraz papierową dotyczącą naszej współpracy

Jak przetwarzamy Państwa dane osobowe:

Państwa dane osobowe w postaci elektronicznej i papierowej są przechowywane z najwyższą starannością.
Przetwarzanie Państwa danych osobowych w dowolnej postaci jest realizowane tylko przez upoważnione do tego osoby.

Cel i okres przechowywania Państwa danych osobowych:

Dane osobowe przetwarzane będą w celach prawidłowego świadczenia usług określonych w umowach które z Państwem zawarliśmy oraz w celu prowadzenia z Państwem zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa obrotu handlowego. Dane osobowe będą przechowywane w okresie prowadzonej współpracy na podstawie podpisanych z Państwem umów i w okresach wymaganych przez obowiązujące prawo gospodarcze i podatkowe, do momentu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Prawa

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa gospodarczego i podatkowego. Wszelkie uwagi w tym zakresie prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon 42 716 67 58 lub korespondencyjnie na adres Zakład Chemiczny CHEKON, 95-100 Słowik, ul. Gdańska 6.
Jeżeli uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Państwa, narusza przepisy RODO, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.